Een overzicht van alle Nederlandse reisblogs

Een overzicht van alle Nederlandse reisblogs
Home » Reistips » Een overzicht van alle Nederlandse reisblogs

Naast Expeditie Aardbol zijn er nog veel meer leuke Nederlandse reisblogs. De een iets succesvoller en bekender dan de ander, maar inspirerend zijn ze bijna allemaal. In navolging van de Vlaamse reisblogger Vetexbart die al zijn bloggende landgenoten op een rijtje zette, inventariseerde ik zelf welke reisbloggers we allemaal in Nederland hebben. Ik speurde Google, Facebook en Instagram af en zette iedereen in onderstaand lijstje. Het is het meest complete overzicht van Nederlandse reisbloggers dat je online kan vinden, dus doe er je voordeel mee.

Nederlands reisblog

A

Nederlandse reisblogs met een A

A Travel Note – www.atravelnote.nl
Abouttravel.nl – www.abouttravel.nl
All day every Daisy – www.alldayeverydaisy.com
Alleen op reis – www.alleenopreis.nl
Around the Globe – www.aroundtheglobe.nl
Avonturen sparen – www.avonturensparen.nl
Avonturista – www.avonturista.nl
Avontuur op reis – www.avontuuropreis.com
Azië-Expert – www.azie-expert.nl

B

Nederlandse reisblogs met een B

Backpack vol verhalen – www.backpackvolverhalen.nl
Backpack Centrale – www.backpackcentrale.nl
Backpack Routes – www.backpackroutes.nl
Backpacken in Azië – www.backpackeninazie.nl
Backpackgek – www.backpackgek.nl
Backpackfever – www.backpackfever.nl
Bag to Reality – www.bagtoreality.nl
Be Lost – www.belost.nl
Bergfamilie – www.bergfamilie.nl
Bergwandelroutes.nl – www.bergwandelroutes.nl
BerlijnBlog.nl – www.berlijn-blog.nl
Bestemming Onbekend – www.bestemmingonbekend.nl
Bestemming Pura Vida – www.bestemmingpuravida.nl
BESABINE – www.besabine.com
Beyond the Ordinary – www.beyondtheordinary.nl
Bijzonder Plekje – www.bijzonderplekje.nl
Billenbloot Kokosnoot – www.billenblootkokosnoot.nl
Bohalista – www.bohalista.com
Bonjour Frankrijk – www.bonjourfrankrijk.nl
Britblog – www.britblog.nl
Brother Louis – www.brotherlouis.nl
Bunch of Backpackers – www.bunchofbackpackers.com

C

Nederlandse reisblogs met een C

Casa Borita – www.casaborita.com
Charlotte plans a trip – www.charlotteplansatrip.com
Chital Travels – www.chitaltravels.nl
Ciao Tutti – www.ciaotutti.nl
Corners of the World – www.cornersoftheworld.nl
Ctheworld – www.ctheworld.nl

D

Nederlandse reisblogs met een D

Daphne de Vries – www.daphnedevries.nl
Davides – www.davides.nl
De cruise gids – www.decruisegids.nl
De Nederlandse Toerist – www.denederlandsetoerist.nl
DE REIZIGERS – www.dereizigers.nl
De Wereldreizigers – www.dewereldreizigers.nl
De Wereldmeisjes – www.dewereldmeisjes.nl
DESTIFT.nl – www.destift.nl
Dit is Anne! – www.ditisanne.nl
Dit is Italië – www.ditisitalie.nl
Dream big, travel light – www.dreambigtravellight.com
Dream the world – www.dreamtheworld.nl
Droomplekken – www.droomplekken.nl
Duitsland Actief – www.duitslandactief.nl
Dutchie on the road – www.dutchieontheroad.nl

E

Nederlandse reisblogs met een E

Eating Habits – www.eatinghabits.nl
Efkesweg – www.efkesweg.com
Emigreren Gran Canaria – www.emigrerengrancanaria.com
Ensanne Reist – www.ensannereist.nl
Expeditie Aardbol – www.expeditieaardbol.nl
Expeditie Kids enzo – www.expeditiekidsenzo.nl
Expeditie Kram – www.expeditiekram.nl
Explorista – www.explorista.nl

Ranomafana National Park, Madagascar

F

Nederlandse reisblogs met een F

Fabtastic Travels – www.fabtastictravels.com
Fartravels – www.fartravels.nl
Foedsie – www.foedsie.nl
Follow my Footprints – www.followmyfootprints.nl
Food & Spots – www.foodandspots.com
Food Travel Photography – www.foodtravelphotography.nl
Frankrijk.nl – www.frankrijk.nl
Frankrijk Binnendoor – www.frankrijkbinnendoor.nl
Frankrijk Puur – www.frankrijkpuur.nl

G

Nederlandse reisblogs met een G

Gezin Op Reis – www.gezinopreis.nl
Girl on the Move – www.girlonthemove.nl
Globalizious – www.globalizious.com
Globegirl – www.globegirl.nl
Go Live Go Travel – www.golivegotravel.nl
GoYvon – www.goyon.com
Grenzeloos.biz – www.grenzeloos.biz
Grijsopreis.nl – www.grijsopreis.nl
Groetjes uit Verweggistan – www.groetjesuitverweggistan.nl

H

Nederlandse reisblogs met een H

Herendelsewhere.com – www.herendelsewhere.com
Hey Frits – www.heyfrits.nl
Hip on Trip – www.hipontrip.nl
Hop Around – www.hoparound.nl
HolaBarcelona.nl – www.holabarcelona.nl
Hungry for the world – www.hungryftworld.com

I

Nederlandse reisblogs met een I

Ik ben op reis – www.ikbenopreis.nl
Ik reis – www.ikreis.net
Ik wil meer reizen! – www.ikwilmeerreizen.nl
In case you’re wandering – www.incaseyourewandering.nl
In den vreemde – www.indenvreemde.nl
In het vliegtuig – www.inhetvliegtuig.nl
Inspireizen – www.inspireizen.nl
Is het nog ver? – www.ishetnogver.nl
Italië Uitgelicht – www.italieuitgelicht.nl

J

Nederlandse reisblogs met een J

J Loves to Travel – www.jlovestotravel.com
Janna Kamphof – www.jannakamphof.nl
Jantina Scheltema – www.jantinascheltema.nl
Jessy Travel – www.jessytravel.nl
Jetcamp – www.jetcamp.com/nl
Jtravel – www.jtravel.nl
JTravelBlog – www.jtravelblog.nl
Just Like to Travel – www.justliketotravel.nl
Just My Travel – www.justmytravel.nl

K

Nederlandse reisblogs met een K

Kaatkeepsgoing – www.kaatkeepsgoing.nl
Kamiel Deinum – www.kamieldeinum.nl
Kampeer Meneer – www.kampeermeneer.nl
Kapelka Travel – www.kapelkatravel.com
Karlijn Travels – www.karlijntravels.com
KidsErOpUit – www.kidseropuit.nl
Kidstravelservice – www.kidstravelservice.nl
Kiki Multem – www.kikimultem.nl
Kim op reis – www.kimopreis.nl
Kim around the world – www.kimaroundtheworld.nl
Kleine Globetrotter – www.kleineglobetrotter.nl
Kleine Wereldreiziger – www.kleinewereldreiziger.nl

L

Nederlandse reisblogs met een L

Lekker Logeren – www.lekkerlogeren.be
Liefde voor reizen – www.liefdevoorreizen.nl
Lies rond de wereld – www.liesronddewereld.nl
Life is a catwalk – www.lifeisacatwalk.nl
Lifelicious – www.lifelicious.nl
Litepackingdistrict – www.litepackingdistrict.com
Little Wanderbook – www.littlewanderbook.com/nl/
Lone Drifters – www.lonedrifters.nl
Lost in Norvana – www.lostinnorvana.nl

M

Nederlandse reisblogs met een M

Madeiramazing – www.madeiramazing.com
Mam is de hort op – www.mamisdehortop.nl
Manon Ruitenberg Fotografie – www.manonruitenbergfotografie.nl
Map of Joy – www.mapofjoy.nl
Marcella Molenaar – www.marcellamolenaar.nl
Mee met Lee – www.meemetlee.nl
Mijn Brazilië – www.mijnbrazilie.nl
Mirre op reis – www.mirreopreis.nl
Mooiste Stedentrips – www.mooistestedentrips.nl
Mountainreporters.com – www.mountainreporters.com
My Delicious Journey – www.mydeliciousjourney.nl
My Travel Boektje – www.mytravelboektje.nl
My Travel Secret – www.mytravelsecret.nl
My Wanderlust Diary – www.mywanderlustdiary.com
Myfootprints – www.myfootprints.nl

N

Nederlandse reisblogs met een N

Naduah Louisa – www.naduahlouisa.nl
Nature Scanner – www.naturescanner.nl
Newyorkalicious – www.newyorkalicious.nl

Surfen in Kuta, Lombok

O

Nederlandse reisblogs met een O

Omnitraveler – www.omnitraveler.nl
Ontdek de wereld mee – www.ontdekdewereldmee.nl
Ontdek je bestemming – www.ontdekjebestemming.nl
Op reis met Co – www.opreismetco.nl

P

Nederlandse reisblogs met een P

Paper Travels – www.papertravels.nl
Passie voor Frankrijk – www.passievoorfrankrijk.nl
Passie voor Italia – www.passievooritalia.nl
Passport the World – www.passporttheworld.com
Patrick op Reis – www.patrickopreis.nl
Puur Filipijnen – www.puurfilipijnen.nl

Q

Nederlandse reisblogs met een Q

Helaas! Er is (nog) geen Nederlandse reisblog die begint met de letter Q.

R

Nederlandse reisblogs met een R

Reading Traveller – www.readingtraveller.nl
Reis ernaartoe – www.reisernaartoe.nl
Reis je vrij – www.reisjevrij.nl
Reis mee met Sandra – www.reismeemetsandra.nl
Reis met kinderen – www.reismetkinderen.nl
Reis met Lies – www.reismetlies.nl
Reis over de grens – www.reisoverdegrens.nl
Reisbijbel – www.reisbijbel.nl
Reisdoc – www.reisdoc.nl
Reisenergie – www.reisenergie.nl
Reisgenie – www.reisgenie.nl
Reisheid – www.reisheid.nl
Reishonger – www.reishonger.nl
Reisjunk – www.reisjunk.nl
Reislegende – www.reislegende.nl
Reislist – www.reislist.nl
Reislustige Loonslaaf – www.reislustigeloonslaaf.nl
Reismeisje – www.reismeisje.nl
Reismuts – www.reismuts.nl
Reisprins – www.reisprins.nl
Reisprofs – www.reisprofs.nl
Reisrecept – www.reisrecept.com
Reisreport – www.reisreport.nl
Reisroutes – www.reisroutes.nl
Reistips – www.reistips.nl
Reistop5 – www.reistop5.com
Reisvlinder – www.reisvlinder.nl
Reiswijzer kids&co – www.reiswijzerkidsenco.nl
Reizen & Reistips – www.reizen-en-reistips.nl
Reizen is een feestje – www.reizeniseenfeestje.nl
Reizen met de trein – www.reizen-met-de-trein.nl
Renske ontdekt de wereld – www.renskeontdektdewereld.nl

S

Nederlandse reisblogs met een S

Safe and Healthy Travel – www.safeandhealthytravel.com
Skigebiedengids – www.skigebiedengids.nl
Snow Republic – www.snowrepublic.nl
Soetkees – www.soetkees.nl
Sommar Morgon – www.sommarmorgon.com
Standort Hamburg – www.standorthamburg.eu
Start Hiking – www.starthiking.nl
Stop and Stare – www.stopandstare.nl
Stories & Stamps – www.storiesandstamps.com
Stralend Schrijven – www.stralendschrijven.nl
Stripe Away – www.stripeaway.nl
Stripes & Stars – www.stripesandstars.nl
Summit Stories – www.summitstories.nl
Sunset and Palmtrees – www.sunsetandpalmtrees.com

T

Nederlandse reisblogs met een T

Takemeto.nl – www.takemeto.nl
Tatiswanderlust – www.tatiswanderlust.nl
That one Time – www.thatonetime.nl
The 99backpacker – www.the99backpacker.com
The Book of Wandering – www.thebookofwandering.com
The Hike – www.thehike.nl
The London Tester – www.thelondontester.com
The Orange Backpack – www.theorangebackpack.nl
The Travel Tester – www.thetraveltester.nl
The Wandering Mind – www.thewanderingmind.nl
Tips Thailand – www.tipsthailand.nl
Tokyo.nl – www.tokyo.nl
Travel a Lut – www.travelalut.com/nl/
Travel around with me – www.travelaroundwithme.com
Travel Create Repeat – www.travelcreaterepeat.nl
Travel Rumors – www.travelrumors.com
Travel Top 10 – www.traveltop10.nl
Travel With ME(L) – www.travelwithmel.nl
Travelaar – www.travelaar.nl
Travellers of the World – www.travellersoftheworld.nl
Travelgingers – www.travelgingers.mayonvanderklei.nl
Travelgirls – www.travelgirls.nl
Travelgoodies – www.travelgoodies.nl
Travelguppies – www.travelguppies.nl
Travelholic – www.travelholic.nl
Travelies – www.travelies.nl
Traveljunks – www.traveljunks.nl
TravelKees – www.travelkees.nl
Travellust – www.travellust.nl
Travelmonster – www.travelmonster.nl
Travelosophy – www.travelosophy.nl
Travelsoap – www.travelsoap.nl
Travelshot – www.travelshot.nl
Travelton – www.travelton.nl
Travelvalley – www.travelvalley.nl
Travelvibe – www.travelvibe.nl
Travelwithbaukje – www.travelwithbaukje.nl
Travelwriter – www.travelwriter.nl
Travly – www.travly.nl
Triplovers – www.triplovers.nl
TRVLMRK – www.trvlmrk.nl
Turkey Traveller – www.turkeytraveller.nl

U

Nederlandse reisblogs met een U

Unesco Queesties – www.unescoqueesties.nl

V

Nederlandse reisblogs met een V

Vaders op reis – www.vadersopreis.nl
Vakantaseren – www.vakantaseren.nl
Vakantie met kinderen – www.vakantiemetkinderen.nl
Vincent Croce – www.vincentcroce.nl
Vive le Voyage – www.vivelevoyage.nl
Vrije meid – www.vrijemeid.nl

W

Nederlandse reisblogs met een W

Waar is Aimy – www.waarisaimy.nl
Wanda Wandelt – www.wandawandelt.nl
Wandelvrouw – www.wandelvrouw.nl
Wander Rebel – www.wanderrebel.com
Wat te doen in Berlijn – www.wattedoeninberlijn.nl
Wat zij zegt – www.watzijzegt.com
We Are The Earth – www.wearetheearth.nl
We Are Travellers – www.wearetravellers.nl
We Travel Together – www.wetraveltogether.nl
We12travel – www.we12travel.nl
Wellness Spots – www.wellnessspots.com
What About Her – www.whatabouther.nl
What if we fly – www.whatifwefly.nl
Willems Wonderlijke Wandelingen – www.willemswonderlijkewandelingen.com
WintersportFrankrijkGids – www.wintersportfrankrijkgids.nl
WintersportOostenrijkGids – www.wintersportoostenrijkgids.nl
World Wife – www.worldwife.nl

X

Nederlandse reisblogs met een X

Helaas! Er is (nog) geen Nederlandse reisblog die begint met de letter X.

Y

Nederlandse reisblogs met een Y

Your Ambassadrice – www.yourambassadrice.com
Your Travel Guide – www.yourtravelguide.nl
Your Travel Guide Online – www.yourtravelguideonline.com
Yvonne van der Laan – www.yvonnevanderlaan.nl

Z

Nederlandse reisblogs met een Z

Helaas! Er is (nog) geen Nederlandse reisblog die begint met de letter Z.

Disclaimer: dit overzicht is met de grootst mogelijke zorg samengesteld, maar het kan zijn dat er een foutje in staat of dat ik iemand ben vergeten. Heb je aanvullingen of ben je een nieuwe reisblogger die graag in dit overzicht wil opgenomen? Meld je reisblog dan aan via deze pagina. Ik neem je tip mee tijdens een volgende update.

OVER EXPEDITIE AARDBOL

In het dagelijks leven tik ik stukjes, in mijn vrije tijd reis ik de wereld rond. Mijn naam is Stéphanie en op Expeditie Aardbol deel ik reisverhalen, travel tips en de mooiste reisfoto's, allen geschreven, verzameld en gefotografeerd door mijzelf. Een reisblog bomvol inspiratie!



46 REACTIES

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.